/+420/ 773 947 484

O nás

Malba a kresba Plzeň 

Při malování vypněte myšlenky, ponořte se do obrazu a relaxujte. 

Můžete začít kdykoliv.

Nabízíme Vám vzdělání i relaxaci. Jsme zařízení, které se zabývá volnočasovými aktivitami, zejména malováním a kresbou. V Plzni fungujeme od listopadu roku 2009. Naleznete zde výtvarné kurzy pro všechny věkové skupiny: děti, studenty, dospívající, dospělé, důchodce. Pro ty, kteří s malováním chtějí v jakémkoliv věku začít nebo pro ty, kteří již něco umí. Můžete si vybrat z pravidelných celoročních kurzů nebo z doplňkových jednorázových kurzů. Velký důraz klademe především na klienta, a proto se účastníkům věnují skuteční profesionálové v oboru. Pro účastníky pořádáme jednorázové či stálé výstavy, také jsme se aktivně zúčastnili, za podpory města Plzně 2015, akce v ulicích města "Kandidátské léto" a účastníme se spousty dalších akcí. Za dobu naší působnosti jste nás mohli také vidět nebo číst o nás v různých médiích.
Od 1.1.2018 jsme se stali spolkem pod názvem Výtvarno z.s.

Lektoři

Petr Bauer - semestrální kurzy malby pro děti a dospělé

Profesionální malíř portrétů, velkoplošných interiérů a exteriérů. Ilustrátor v oblasti sci-fi a fantazy, ale ilustroval také beletrii. Absolvent Hollarovy střední odborné výtvarné školy v Praze. Vytvořil soubor meditačních karet a nástěnný kalendář obrazů. Ve svých dílech používá techniku Airbrush v kombinaci s malbou. V poslední době se zabývá též dětskou ilustrací. Také má bohaté zkušenosti s přednáškami pro děti a dospělé. Www stránky pana Bauera se tvoří...jeho díla a obrazy lze najít pod jeho jménem ve vyhledávačích.

 

Jana Holenková - semestrální kurzy malby pro děti a dospělé

zakladatelka a majitelka Výtvarna. Malbou se zabývá od roku 2005. V jejích obrazech naleznete spíše duchovní tématiku a vnímámí světa.

tvorba zde

 

Eliška Majerová - semestrální kurzy malby pro děti a dospělé, linorit

Mgr. BcA. Eliška Majerová 

Vystudovala Střední průmyslovou školu keramickou v Bechyni, kde se věnovala tvorbě keramiky, kresbě a malbě. Na vysoké škole se věnovala Designu kovu a šperku. Magisterské studium studovala na Pedagogické fakultě v Plzni – Učitelství výtvarné výchovy pro SŠ a ZUŠ. V současné době se věnuje grafice (linoryt, suchá jehla), kresbě a dalším tvůrčím činnostem. Také vyučuje na ZUŠ výtvarný obor. 

Novinky

Školní rok 2019/2020

Školní rok 2019/2020 začínáme 23.9.2019. Naleznete zde přesný rozpis školního roku: začátek a konec pololetí, čtvrtletí, prázdniny, svátky...

Příprava na talentové zkoušky

Individuální příprava na talentové zkoušky začíná 27.9. 2019, pátky, 12 dvouhodinových lekcí (24x60minut), každý sudý pátek 17:00 - 19:00hod. a každý lichý pátek 18:15-20:15 hod.

Víkendové kurzy

Víkendové a jednodenní kurzy. Pestrá nabídka kurzů malování.