/+420/ 773 947 484

Region Plzeň

Kurz Plzeň, dárkový poukaz na kursy kreslení v Plzni

Skvělý tip nejen na vánoční dárek!
 
 

 

Stále ještě nemáte nakoupeny všechny dárky a chcete své blízké potěšit něčím originálním? Máme pro vás tip! Darujte dárkový poukaz na kurs kreslení. Plzeňská škola Výtvarno pod vedením Jany Holenkové pořádá výtvarné kurzy nejen pro děti, ale také pro širokou veřejnost. 

Jedním z nejžádanějších je víkendový kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Jedná se o poměrně novou metodu kreslení, díky které se naučí kreslit opravdu každý! Zdá se to až neuvěřitelné, ale není potřeba žádný talent, příprava apod., stačí pouze chuť učit se něco nového. Kurz kreslení pravou hemisférou je cíleně zaměřen na odblokování schopnosti kreslit, kterou si nosíme všichni v sobě. Úspěch této metody potvrzují výsledky návštěvníků kurzu (na snímku). 

Z dalších kurzů nabízí škola například Airbrush pro začátečníky, jenž je určen pro všechny, kteří hledají kompletní teoretický a praktický vstup do techniky Airbrush. Seznámíte se s Airbrush materiálem jako na příklad barvy, papír, druhy pistolek nebo maskovací folie, dozvíte se praktické rady a poznatky a naučíte se sestavit první ilustraci. 

Velmi oblíbeným kurzem je také tzv. Automatická kresba, která je jakousi cestou k sebepoznání a seberealizace formou volné hry, ve které každý jedinec, bez ohledu na mentální schopnosti, dospívá k poznání vlastních tvořivých schopností. 

Kurzy jsou vypisovány průběžně a platnost poukazu je jeden rok. 
Více informací naleznete na stránkách www.vytvarnoplzen.cz

Novinky

AKTUALITY: COVID-19

Vládní nařízení, aktuality, náhrady lekcí

Školní rok 2021/2022

Školní rok 2021/2022 začínáme 21.9.2021. Naleznete zde přesný rozpis školního roku: začátek a konec pololetí, čtvrtletí, prázdniny, svátky...

Příprava na talentové zkoušky

Individuální příprava na talentové zkoušky začíná 24.9.2021, pátky, 12 dvouhodinových lekcí (24x60minut), každý lichý pátek 17:00 - 19:00hod. a každý sudý pátek 18:15 - 20:15 hod.