/+420/ 773 947 484

Příměstský tábor 25.2.-1.3.

Příměstský tábor Plzeň s výtvarným zaměřením

 

Tématem příměstského tábora je malování, tvořivost, kreslení, poznávání, učení se pomocí hrou, malovat, kreslit, vidět a používat barvy, tvary, malířské a kresebné techniky, rozvíjet fantazii. Jednotlivé dny jsou tematicky rozděleny. Tábor je učen pro děti od 6 do 15let. Účastníci budou rozděleni do skupin dle věku.

Program: 

Pondělí: Fantazijní kresba/malba - poznávání mytologických dějin formou veselého výtvarného projevu. Kresba mytických bytostí a jejich příběhů. Možnost vyjádření i formou komixu.

Úterý: Lavírování - Tato technika umožňuje vytvoření zajímavých efektů (rozmývání tuše a vody). Dle věku si děti vybírají námět a zábavnou formou pod vedením lektora vytváří kresby.

Středa: Malování zvířat - Děti si vyberou námět zvířete. Je možné si přinést fotku (kvalitní, formát A4) svého domácího mazlíčka. Dle dovednosti dítěte se pod vedením lektora kreslí tužkou nebo maluje barvami.

Čtvrtek: Volné tvořivé malování - Po domluvě s dětmi malba na různá témata (také dle věku dětí), např.: pohádka, animované postavičky, zvířátka, magické a snové postavy a krajiny atd... 

Pátek: Divadlo a loutky - Děti si ve skupinkách vytvoří svoje divadélko a papírové loutky. Naučí se vytvořit návrh svojí postavy a ten realizovat ve hře. Jednoduchou formou vytvoření jeviště. K dispozici bude profesionální loutkové divadlo. Na závěr děti vymyslí a předvedou představení.

Cena:  2 400,- pondělí – pátek.  Je možné přihlásit dítě na jednotlivé dny: 480,-/den.

V ceně je zahrnuto: 5x oběd (výběr ze dvou jídel+pití k obědu v ceně), barvy, papíry, štětce, veškeré pomůcky k tvoření, výuka, přednášky, dohled lektorů, vstup do muzea.

V ceně není zahrnuto: svačina, pití. Děti si nosí svojí svačinu a pití, ale pitný režim během dne doplňujeme.                                                                                             

Termín: 25.2.-1.3.2019 (jarní prázdniny)

Místo konání: Výtvarno z.s., Divadelní 2, Plzeň.                                                                              

Kontakt, pořadatel: Výtvarno z.s., Jana Holenková 

773 94784, vytvarno@seznam.czwww.vytvarnoplzen.cz 

Přihlásit: zde

Fotogalerie z minulých ročníků naleznete: zde

Pozn.: při nepřízni počasí bude program posunut na jiný den nebo změněn

Novinky

Školní rok 2018/2019

Školní rok 2018/2019 začínáme 21.9.2018. Naleznete zde přesný rozpis školního roku: začátek a konec pololetí, čtvrtletí, prázdniny, svátky...

Víkendové kurzy

Víkendové a jednodenní kurzy. Pestrá nabídka kurzů malování.

Tábor o jarních prázdninách

Pro děti 6-15 let o jarních prázdninách 25.-1.3.2019